Kontakt

Bréiwer

Adresséiert w.e.g. all Bréiwer un

Festival International de la Bande Dessinée à Contern
4, place de la Mairie
L-5310 Contern

Allgemeng Informatiounen

info@bdcontern.lu
 

Organisatiounscomité vum Comicfestival

Jean-Claude Muller (President)
jean-claude.muller@bdcontern.lu

Ari Arrensdorff (Vizepresident) ari@bdcontern.lu

Lydia Alegria (Sekretärin)
lydia.alegria@bdcontern.lu

Steve Maller (Sekretär) steve.maller@bdcontern.lu

Auteuren

Eglantine Denis
eglantine@bdcontern.lu

Animatioun

Yolande Kaiser
yolande@bdcontern.lu

Verkeefer

Robert Pater
robert@bdcontern.lu